Jak znaleźć producenta naczyń kuchennych

Jak znaleźć producenta naczyń kuchennych

Na rynku jest wielu producentów produkujących naczynia kuchenne tego samego rodzaju. Jak możemy szybko znaleźć odpowiedniego producenta naczyń kuchennych OEM? Wymaga to pewnego przygotowania.

(1) Wykonaj dobrą robotę w zakresie pozycjonowania produktu i budżetu inwestycyjnego. Producent ma określoną minimalną wielkość zamówienia na produkty przetwarzane na zlecenie innych, co w zasadzie jest produkcją masową, a niewielka ilość przeróbek jest generalnie niedopuszczalna. Przetwarzanie wsadowe ma również pewne zalety cenowe dla agenta.

(2) Zacznij szukać odpowiedniej fabryki. Producenta naczyń kuchennych można znaleźć w następujący sposób.

1. Znajdź producentów za pośrednictwem platformy wspólnego przetwarzania. Każda branża ma własną platformę handlową. Ogólnie rzecz biorąc, producenci współprzetwarzania skoncentrują się na platformach B2B, takich jak witryna internetowa Alibaba: www.alibaba com, największa chińska platforma handlowa B2B. Przeszukaj witrynę Alibaba pod kątem słów kluczowych odpowiednich produktów i znajdź producentów poprzez komunikację. Produkty produkowane przez większość fabryk w Chinach będą sprzedawane na Alibaba, więc możesz się z nimi skontaktować. Oczywiście powyżej jest również wielu traderów, którzy muszą dokładnie się zidentyfikować.

2. Znajdź producentów, wyszukując nazwę produktu + fabrykę, producenta itp. na głównych platformach wyszukiwarek (takich jak Google, Bing itp.). Na przykład producent naczyń kuchennych lub producent naczyń kuchennych ze stali nierdzewnej. Po znalezieniu odpowiedniej strony internetowej otwórz ją, aby znaleźć dane kontaktowe, a następnie skontaktuj się z drugą stroną e-mailem lub bezpośrednio telefonicznie.

3. W przypadku wystaw branżowych udaj się na niektóre wystawy branżowe, aby znaleźć odpowiednich producentów. W każdej branży są wystawy. Ogólnie rzecz biorąc, potężni producenci będą uczestniczyć w wystawie, aby pokazać swoje produkty, aby przyciągnąć klientów.

4. Poszukaj na Facebooku, LinkedIn i innych mediach społecznościowych. Wielu chińskich producentów zajmujących się sprzedażą rozwinie własną działalność w mediach SNS, znajdzie odpowiednich znajomych, wyszukując słowa kluczowe dotyczące produktów, a następnie zapyta o odpowiednie produkty. Można też zwrócić uwagę na niektóre grupy w branży, w których wielu producentów publikuje informacje. Tych producentów można znaleźć za pośrednictwem SNS.

5. Dzięki poznaniu znajomych z tej samej branży jest też łatwiej. Jeśli będzie to firma, z którą współpracowali znajomi, będzie ona bardziej wiarygodna. Może skrócić czas wczesnych negocjacji.

Wybierając renomowanego przedsiębiorstwa OEM, nie tylko znaleźliśmy stabilną inkubatorkę dla naszych produktów, ale także wybraliśmy długoterminowego partnera. Jest wielu długoterminowych klientów cieszących się dobrą reputacją, choć sytuacja jest niepokojąca.

Na jakie problemy powinniśmy zwrócić uwagę szukając partnerów do współprzetwarzania?

Kiedy wiele marek wytwarza produkty, aby zaoszczędzić siłę roboczą i koszty, wybierają metodę współprzetwarzania. Przed rozpoczęciem muszą znaleźć partnera do współprzetwarzania.

1. Producenci formalni i profesjonalni

Oficjalni i profesjonalni producenci rezygnują z wyboru małych warsztatów ze względu na niskie ceny. Można wyprodukować wymagane świadectwa kwalifikacyjne, wytworzone produkty przejdą odpowiednią kontrolę jakości, nie ma żadnych zapisów o rażących naruszeniach, istnieje doświadczenie we współpracy z dużymi przedsiębiorstwami i innymi grupami.

2. Posiada bardzo duży warsztat oraz doskonały sprzęt do produkcji i testowania

Posiada własnych producentów na dużą skalę, wprowadza doskonały sprzęt do produkcji i testowania oraz zapewnia jak najwięcej linii do przetwarzania i produkcji, aby klienci mogli wybrać, aby spełnić różne potrzeby. Ostateczną gwarancją jest to, że towar zostanie dostarczony na czas, z gwarancją jakości i ilości w momencie podpisania umowy.

3. Z zespołem badawczo-rozwojowym i specjalistą ds. marketingu

W centrali znajduje się profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy oraz specjaliści ds. marketingu, którzy mogą stale opracowywać nowe produkty, aby sprostać potrzebom rozwoju rynku. Jednocześnie mogą lepiej rozwijać rynek i zdobywać własną przestrzeń w terenie.

4. Usługa jednego przystanku

Za każdym łączem czuwa specjalnie wyznaczona osoba, która zapewnia profesjonalne doradztwo i odpowiadanie na zapytania, tak aby w procesie współpracy eliminować obawy klientów i ułatwiać rozwój długoterminowych partnerów. Dlatego wybierz partnera do współpracy, który może zapewnić kompleksową obsługę.

5. Zapewnienie jakości

Produkty produkowane są w ścisłej zgodności z międzynarodowymi standardami ISO i GMP. Procesy od surowców, produkcji, przetwarzania po logistykę są kontrolowane warstwa po warstwie. Próbki są dostarczane do użytku próbnego. Klienci mogą doświadczyć efektu produktu w procesie współpracy, a jakość jest bardziej gwarantowana.

Wybierając renomowanego przedsiębiorstwa OEM, nie tylko znaleźliśmy stabilną inkubatorkę dla naszych produktów, ale także wybraliśmy długoterminowego partnera. Kontrola reputacji może koncentrować się na długoterminowych współpracujących klientach producentów OEM. Jest wielu długoterminowych klientów o dobrej reputacji, w przeciwnym razie jest to niepokojące.

Takich zakładów współprzetwarzania jest wciąż wiele. Bardzo ważne jest, jak je wybrać. Powinniśmy z wyprzedzeniem sporządzić plan, aby poznać siłę i reputację zakładów współprzetwórczych. Konkurencja w branży wyrobów ciastkarskich również jest dość zacięta, dlatego warto dowiedzieć się o niej więcej.

Wniosek

Jak znaleźć producenta naczyń kuchennych?. W Chinach jest wielu producentów naczyń kuchennych, dlatego znalezienie odpowiedniego producenta nie jest łatwe. Więcej informacji o tym, jak znaleźć producenta naczyń kuchennych, można znaleźć na stronie Changwen https://www.cookwarepl.com/about/ Dowiedz się więcej.

Share this post