CHANGWEN CROCKERY AND KITCHENWARE, LTD.

Założona w jednej z najbardziej znanych baz produkcyjnych stali nierdzewnej w prowincji Guangdong, Chiny w 2002 roku, Changwen Industrial Co, Ltd. rozwinęła się w profesjonalnego producenta specjalizującego się w średniej i wysokiej jakości naczyniach ze stali nierdzewnej z 20-letnim doświadczeniem.

Nasza najnowocześniejsza fabryka zajmuje powierzchnię 98 000 metrów kwadratowych i wprowadziliśmy wiodące na świecie zautomatyzowane linie produkcyjne. W porównaniu z tradycyjną produkcją ręczną, automatyzacja zapewnia produkcję przy 3x i wyższych prędkościach w ścisłej zgodności z naszą polityką wysokiej kontroli jakości, aby zdobyć międzynarodowe uznanie BSCI, FDA, LFGB itp. Dając kredyt bardziej zaawansowanej technologii, możemy produkować 700.000 sztuk crockery i 1.300.000 sztuk sztućców każdego miesiąca i eksportować do krajów i regionów na całym świecie z naszym doświadczonym zespołem eksporterów.

NASZE PRODUKTY.
-Szeroki zakres: wysoki – średni – promocyjny; zastosowanie hotelowe – zastosowanie domowe – Różne materiały:
1) Naczynia ze stali nierdzewnej.
2) Trójwarstwowe naczynia stalowe
3) Naczynia z aluminium anodowanego na twardo
4) Garnki aluminiowe z powłoką ceramiczną/nieprzywierającą
5) Płaskie naczynia kuchenne i przybory do gotowania

CO OBIECUJEMY
-Profesjonalną i sprawną obsługę oraz komunikację -Konkurencyjne ceny i cenniki
-Elastyczny asortyment produktów
-Punktualną i szybką dostawę
-Stałą i skuteczną kontrolę jakości

Китайский производитель посуды из нержавеющей стали

Chiński producent naczyń ze stali nierdzewnej
Changwen stał się wiodącą krajową firmą produkującą ware. Posiadamy nie tylko bogate zaplecze, zaawansowany sprzęt i technologię, ale także dobrze wyszkolony, bogaty w doświadczenie i spójny zespół. Specjalizujemy się w produkcji wszelkiego rodzaju naczyń domowych ze stali nierdzewnej, takich jak zestawy garnków, czajniki z gwizdkiem i zestawy sztućców.

Посуда из нержавеющей стали в наличии

Dostępny zestaw rondli ze stali nierdzewnej

Changwen specjalizuje się w dostarczaniu przyborów kuchennych, takich jak zestawy garnków, patelnie, parowary, garnki do gotowania, patelnie do sosów, tace do pieczenia, czajniki, łyżki i tak dalej do przedsiębiorstw posiadających marki przyborów kuchennych, sieci supermarketów i sklepów z naczyniami kuchennymi.

Высококачественный набор горшков

Wysokiej jakości zestaw garnków
Nasza szeroka gama, wysoka jakość, rozsądna cena i stylowy design sprawiają, że nasza zastawa stołowa jest popularna w Rosji. Serdecznie zapraszamy klientów z Rosji do kontaktu z nami w celu nawiązania współpracy biznesowej i ustanowienia długoterminowych relacji biznesowych.

Wprowadzenie do fabryki
PRODUKCJA KOMPLEKSOWA
Zespół sprzedaży: 10 wykwalifikowanych i profesjonalnych pracowników zapewniających sprawną i płynną komunikację z klientami
Zespół R&D: 8 pracowników pomagających klientom w projektowaniu i rozwoju nowych pomysłów
Dział Oprzyrządowania: 30 pracowników, odpowiedzialnych głównie za projektowanie narzędzi i przekształcanie pomysłów w rzeczywistość.
Główna produkcja: odpowiedzialna za cały proces produkcyjny i obejmująca 95% łańcucha dostaw. W szczególności produkujemy własne części zamienne, takie jak pokrywy, noże i uchwyty, pudełka na prezenty, kartony, nity, torby polibagowe itp.
Studio projektowe: profesjonalny zespół fotografów i projektantów, którzy pomagają klientom wykonać bezpłatne produktowe sesje zdjęciowe i prace plastyczne.
CO OBIECUJEMY: Profesjonalną i sprawną obsługę oraz komunikację – Konkurencyjne ceny i wyceny
Elastyczny asortyment produktów
Punktualną i szybką dostawę
Stałą i sprawną kontrolę jakości

производитель наборов кастрюль
производитель наборов кастрюль
производитель наборов кастрюль

Urządzenia do produkcji zastawy stołowej ze stali nierdzewnej

производитель наборов кастрюль

Linia produkcyjna naczyń ze stali nierdzewnej

производитель наборов кастрюль
производитель наборов кастрюль

Proces produkcji
Wprowadzamy w pełni zautomatyzowane maszyny produkcyjne i realizujemy Państwa zamówienia ściśle na czas i zgodnie z jakością i ilością.

1.surowiec
2.cięcie
3.głębokie tłoczenie
4.klejenie uderzeniowe
5.polerowanie
6.montaż
7.czyszczenie
8.kontrola jakości
9. pakowanie

процесс производства посуды

WYRÓŻNIENIE KWALIFIKACJI

Zarządzanie własnością intelektualną i zgodnością z przepisami

Uzyskaliśmy certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001:2015, certyfikat bezpieczeństwa kontaktu z żywnością LFGB oraz certyfikat społecznej odpowiedzialności biznesu BSCl.
W przyszłości będziemy nadal dążyć do uzyskania zgodności i standaryzacji naszego systemu zarządzania.
Co roku zgłaszamy ponad 30 patentów na wynalazki i wzory użytkowe i utrzymujemy pozycję lidera na rynku poprzez ciągłe innowacje technologiczne.

Сертификация

System patentowy

Otrzymaliśmy ponad 30 certyfikatów patentowych.

Сертифицировать